Filozofia kumulacji

Wszystko dotyczące gier losowych, wiadomości, ciekawostki, propozycje i rozważania na tematy ogólne

Filozofia kumulacji

Postby xyzen » 2011-09-27, 20:33

Ponieważ szykuje się rekordowa kwota na wygraną .Większość zainteresowanych tą informacją jest podniecona .Lecz nie ja . Nie wiem czemu ale mnie to nie rusza ...
Może dlatego że że ja rozróżniam przynajmniej trzy rodzaje kumulacji .

1) Totalizatora charakteryzuje się tym że występuje b. często
2) Mojego szczęścia
3) Mojej wiedzy i umiejętności

Teraz chyba jasne dlaczego dopisałem przy totalizatorowej >>b. często <<

Zastanawiam się dlaczego tak wiele ludzi gra na tę pierwszą kumulację . Onego czasu u Paśki dość silna grupa pod przewodnictwem Partnera i Leo usiłowała grać tylko na kumulacje organizatora /ja tam też dość biernie w tym uczestniczyłem chyba przez miesiąc /

Dziwi mnie ten instynkt stadny wielu marzycieli ; chociaż z drugiej strony nikt nie wie kiedy go spotka " kumulacja szczęścia " .
Wniosek z tego taki że trzeba umieć zdefiniować siebie w takim sensie do jakiej grupy nam bliżej .
Jeśli liczymy na farta to albo puszczamy co grę po jednym zakładzie lub na własne wyczucie .

Jeśli natomiast osiągnięcia sukcesu dążymy w oparciu o wiedzę .To powinniśmy grać okazjonalnie ; czyli od okazji do okazji uskuteczniając "polowanie na grubego zwierza " ; cyt . z Multistatyka. .

A ich kumulacje czyli organizatorów chyba dotyczą nas w najmniejszym stopniu ; - uświadommy to sobie wreszcie.

PO zdrówka
Prowokatore necesse est.Ozłocę tego kto mnie skrytykujeProducenci programów do gier losowych bierzcie wzór z LC jak powinien funkcjonować taki program po prostu uczcie się :!:Tylko GENIALNI INACZEJ grają w Multi
xyzen

Re: Filozofia kumulacji

Postby Hestolades » 2012-05-05, 10:04

Witam,

Ja konsekwentnie gram na kumulacje - ale nie na kumulacje kwoty wygranej, ale kumulację kończących się cykli pewnych cech losowań.
Jako Amadeus na Multipasko opisałem swoją metodę śledzenia pewnych cech poszczególnych wyników, jakie można wyrazić boolowsko ("prawda"/"fałsz").
Zestawiam ciągi takich "pomiarów" w n-bitowe klastry i konwertuję na zapis dziesiętny. Dzięki temu uzyskuję w jednej liczbie opis cech n kolejnych losowań. I w takim też zakresie n losowań mogę prognozować na przyszłość.
Pewne cechy boolowskie wyrażone dziesiętnie NIGDY nie osiągają/przekraczają pewnych wartości. Kiedy więc aktualna wartośc "pomiaru" zbliża się do tej wartości, jest to właśnie "kumulacja cechy" - można grać "na odmianę".

Pozdrawiam,

Hestolades

xyzen wrote:Ponieważ szykuje się rekordowa kwota na wygraną .Większość zainteresowanych tą informacją jest podniecona .Lecz nie ja . Nie wiem czemu ale mnie to nie rusza ...
Może dlatego że że ja rozróżniam przynajmniej trzy rodzaje kumulacji .

1) Totalizatora charakteryzuje się tym że występuje b. często
2) Mojego szczęścia
3) Mojej wiedzy i umiejętności

Teraz chyba jasne dlaczego dopisałem przy totalizatorowej >>b. często <<

Zastanawiam się dlaczego tak wiele ludzi gra na tę pierwszą kumulację . Onego czasu u Paśki dość silna grupa pod przewodnictwem Partnera i Leo usiłowała grać tylko na kumulacje organizatora /ja tam też dość biernie w tym uczestniczyłem chyba przez miesiąc /

Dziwi mnie ten instynkt stadny wielu marzycieli ; chociaż z drugiej strony nikt nie wie kiedy go spotka " kumulacja szczęścia " .
Wniosek z tego taki że trzeba umieć zdefiniować siebie w takim sensie do jakiej grupy nam bliżej .
Jeśli liczymy na farta to albo puszczamy co grę po jednym zakładzie lub na własne wyczucie .

Jeśli natomiast osiągnięcia sukcesu dążymy w oparciu o wiedzę .To powinniśmy grać okazjonalnie ; czyli od okazji do okazji uskuteczniając "polowanie na grubego zwierza " ; cyt . z Multistatyka. .

A ich kumulacje czyli organizatorów chyba dotyczą nas w najmniejszym stopniu ; - uświadommy to sobie wreszcie.

PO zdrówka
Zniknęła zabudowa drewniana.
Hestolades

Re: Filozofia kumulacji

Postby strateg1 » 2012-05-08, 15:25

Hestolades wrote:Witam,

Ja konsekwentnie gram na kumulacje - ale nie na kumulacje kwoty wygranej, ale kumulację kończących się cykli pewnych cech losowań.
Jako Amadeus na Multipasko opisałem swoją metodę śledzenia pewnych cech poszczególnych wyników, jakie można wyrazić boolowsko ("prawda"/"fałsz").
Zestawiam ciągi takich "pomiarów" w n-bitowe klastry i konwertuję na zapis dziesiętny. Dzięki temu uzyskuję w jednej liczbie opis cech n kolejnych losowań. I w takim też zakresie n losowań mogę prognozować na przyszłość.
Pewne cechy boolowskie wyrażone dziesiętnie NIGDY nie osiągają/przekraczają pewnych wartości. Kiedy więc aktualna wartośc "pomiaru" zbliża się do tej wartości, jest to właśnie "kumulacja cechy" - można grać "na odmianę".

Pozdrawiam,

Hestolades

------------------------
Witam !
Jakoś to do mnie nie dociera -> kumulację kończących się cykli pewnych cech losowań.. ?
Czy możesz to bardziej sprecyzować?

Tak to jest jak chodzimy innymi drogami ..
pozdr. :-)
=>Stare Motory -> SHL,WFM,WSK,Komar,Romet,Jawa,MZ-ka, i inne => Kupię - Sprzedam - Wymienię ! Oraz ogrom części z epoki PRL.
strateg1

Return to Wiadomości, Propozycje, Ciekawostki