Nowa gra Lotto - Ekstra Pensja

Pytania i odpowiedzi dotyczące użytkowania programu LottoCAD

Nowa gra Lotto - Ekstra Pensja

Postby Redzi1976 » 2014-10-21, 20:17

Witam :-)
Panie Wojtku czy jest szansa na dodanie nowych gier w LottoCAD_zie v2.32
najlepiej od razu w pliku instalacyjnym???
Chodzi mi przede wszystkim o dodanie gier: Ekstra Pensja, Lotto Plus, Joker i polskie KENO.
Zastanawia mnie dlaczego w programie w obecnej wersji jest sporo gier z innych krajów np. KENO
a naszych Polskich w/w gier brak???
Z niecierpliwością czekam aż wreszcie dołączy Pan w/w przeze mnie gry polskiego Totalizatora Sportowego myślę, że wszystkim Użytkownikom LottoCAD_a bardzo by się to spodobało :mrgreen: Wtedy to już na pewno LottoCAD
byłby najlepszym programem do Lotto. :-) Cieszy mnie to że program jest nadal rozwijany i rozbudowywany przez Pana chociażby przez niezmiernie przydatne skrypty PHP.
Tylko szkoda, że ich tak mało w standardowej wersji LottoCAD_a. :-( Mam nadzieję, iż moja wielka prośba zmobilizuje Pana do dokonania tych drobnych zmian na lepsze w programie. :-)

Pozdrawiam - Redzi1976
(e-mail: redzi@poczta.onet.pl)
Redzi1976
 
Posts: 2
Joined: 2013-11-09, 23:52

Re: Nowa gra Lotto - Ekstra Pensja

Postby Kmicic » 2014-12-28, 18:03

Przepraszam za zwłokę w moderacji forum.
Mam trochę biegania z ZUSem. Całe życie się płaci połowę pensji a jak wreszcie przyjdzie pora że trzeba wziaźć coś od nich to same kłody pod nogi rzucają. Kiedy wreszcie się ktoś z władz obudzi i weźmie za tą biurokratyczną zarazę.


Ale do rzeczy, Postaram się poprawić i szybko odpowiadać.
Co do Pańskiej propozycji to dwie pierwsze gry nadają się i obiecuję że z pewnością je wprowadzę. Te dwie następne nie nadają się do analizowania. Odpowiednikiem KENO zagranicznego jest Multilotek. Keno uprawiane przez TS jest losowane na poczekaniu. Tu żadne analizy nie nadążą za losowaniami i dostep do nich (wyników) jest ograniczony.
Wkurza mnie cena tej nowej gry (pensja). Jak można prowadzić tak nieodpowiedzialną politykę w Totalizatorze Sportowym. Kilka lat temu "załatwili" w ten sam sposób Multilotka. Podniesli ceny i z popularnej taniej gry w którą grali wszyscy (bo tania) zrobili grę okazjonalną. Pamiętam na forach aż wrzało od "sposobów" na multilotka. Ludzie wysyłali systemami nawet po 100 zakładów. A oni zidiocieli i podniesli ceny dwu i czterokrotnie. Teraz czasem ktoś wysle kuponik albo dwa. Zapaleńcy sie wycofali.

ps:
dziękuję za przypomnienie w poście, na Pańskie uwagi odpowiem po kolei w najbliższym czasie. Dzis na szybko w sprawie UPS. Proszę spróbować tak na szybko na chwile skopiować i usunąć dwa pliki typu ini z katalogu gdzie zainstolawał się UPS. Może w Pana systemie nie ma katalogów które wraz z plikami zainstalował instalator. Poza tym spróbujemy ustalić przyczynę. Tak jak Pan pisał wszystko się może zmienić po aktualizacjach. Nie mogę sprawdzić wszystkich konfiguracji windowsów. Sprawdzam wszystkie programy u siebie i na laptopie żony. Sprawdzam na oryginalnych i uzupełnianych na bieżąco wersjach windowsa7 i windowsaXP z antywirusem AVG (free). Na obu program pracuje OK. Jeżeli Pana system umożliwia nadanie praw do katalogów to proszę spróbować nadać prawa użytkownika do zapisu i odczytu dla katalogu gdzie zainstalowany jest program. Zwykle tak jest jeżeli program kiedyś działał a po zmianach systemu nie działa przyczyn należy szukać w systemie i ustawieniach. A więc Prawa użytkowników, zapory, antywirusy, pliki konfiguracyjne (właśnie wspomniane pliki ini).
--
Wojtek
Audaces fortuna iuvat - śmiałym szczęście sprzyja
User avatar
Kmicic
Administrator
 
Posts: 720
Joined: 2006-11-28, 00:40
Location: Obywatel świata


Return to LottoCAD pytania i odpowiedzi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

cron