Gramy w lotto ON line ...

Forum grających w Dużego Lotka

Gramy w lotto ON line ...

Postby Kmicic » 2019-01-03, 21:53

Nareszcie postarali się. Do tej pory nie grałem w Lotto bo miałem bardzo daleko do kolektur. Lotto wprowadziło możliwość gry online. Na razie są to Lotto, Mini Lotto i EuroJackpot. Przydałby się multi-multi i ekstrapensja. Może wprowadzą.
--
Wojtek
Audaces fortuna iuvat - śmiałym szczęście sprzyja
User avatar
Kmicic
Administrator
 
Posts: 720
Joined: 2006-11-28, 00:40
Location: Obywatel świata

Re: Gramy w lotto ON line ...

Postby strateg1 » 2019-01-06, 11:33

Witam ! :-)

Jak na początek dla Lotto chyba ok. Niestety dla m o i e j G R Y w Toto Gola i Toto Ligę ciągle chodzę z kuponami do kolektury he he !

Zawiadamiałem ich już dwa lata temu aby zrobili możliwość GRY w internecie na te gry ale jakoś ,,ciężko,, im idzie.
Mogliby wprowadzić posył kuponów plikami po kilkadziesiąt zakładów na raz jak to było np. w supertoto.
Niestety trzeba gnębić panie w kolekturach no i stać w kolejce.

może kiedyś - zobaczymy pozdrawiam ! :-D
=>M O T O F A N -> SHL,WFM,WSK,Komar,Romet,Jawa,MZ-ka, i td.
User avatar
strateg1
 
Posts: 1008
Joined: 2007-01-20, 16:58
Location: Rzeszów

REWOLUCJA W TOTOLOTKU:

Postby strateg1 » 2019-08-09, 19:33

REWOLUCJA W TOTOLOTKU: BUKMACHER OBJĄŁ KURS NA… SUKCES?

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/8a ... lotek.webp

Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że najstarszy polski bukmacher Totolotek, przejdzie szereg zmian wizualnych oraz jakościowych. Było, minęło – część się o tym dowiedziała i szybko zapomniała, a do innych ten news nawet nie dotarł. Teraz jednak nawet ci najbardziej niezorientowani widzieli już nowe Totolotkowe słoneczko i wiedzą, że coś się dzieje. Skoro tak, my też nie przechodzimy obojętnie koło tego tematu i bierzemy pod lupę posunięcia tego popularnego operatora.

Po pierwsze: o co chodzi z tym słoneczkiem?

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/AQ ... vjCw4GhMAE
Uśmiechnięte żółte słoneczko z oczami, nosem, ustami, czyli nowy element logo bukmachera Totolotek Zakłady Bukmacherskie. Dlaczego zaczynamy od tej małej modyfikacji w identyfikacji wizualnej? Bo to ona pojawiła się jako pierwsza i wywołała niemałe poruszenie wśród zainteresowanych bukmacherką.

Słoneczko Totolotka to tak naprawdę Słońce Merkur, będące od wielu lat znakiem rozpoznawczym nowego właściciela bukmachera, Grupy Gauselmann. Biorąc pod uwagę dotychczasową działalność należących do niej podmiotów, znak ten kojarzy się w branży z rozrywką na wysokim poziomie, z najlepszymi legalnymi grami – a więc pozytywnie.

Pierwsza reakcja graczy zapewne nie była taką, o jakiej marzył Totolotek, ale trudno się dziwić. Pojawia się nowy znak, wywołuje różne skojarzenia, a poza tym nie oszukujmy się – jak już człowiek się do czegoś przyzwyczai, to nie lubi zmian. Obiektywnie jednak rzecz ujmując, słoneczko jest tu najmniej istotne, a większe zainteresowanie powinny wzbudzić zmiany chociażby w obrębie strony internetowej, które mają realny wpływ na korzystanie z platformy Totolotka. Przyjrzyjmy się im.

Dotychczasowe zmiany

Za odświeżeniem logo poszło oczywiście również odświeżenie całej oprawy wizualnej – teraz z Totolotkiem nie będzie się już kojarzył kolor pomarańczowy, lecz żółty. Decyzja ta była rzecz jasna następstwem oznaczenia marki nowym symbolem właśnie w tym kolorze.

Ponadto Totolotek zapowiadał zmiany w obrębie strony internetowej i już teraz widzimy, że dotrzymał słowa. Oprócz znacznej poprawy estetycznej, strona http://www.totolotek.pl przeszła gruntowne modyfikacje techniczne. Tym sposobem w ręce graczy trafiła całkiem nowa platforma do obstawiania zakładów bukmacherskich. Jak wypada? O gustach się nie dyskutuje, jednak jest kilka kwestii, które można obiektywnie ocenić.

Na pewno należy do nich intuicyjność. Poprzedniej wersji strony użytkownicy zarzucali nieczytelność, co utrudniało poruszanie się po stronie i korzystanie z usług bukmachera. Nowa wersja zaskakuje prostymi, a zarazem funkcjonalnymi rozwiązaniami. Przykładem może być wyszukiwarka zakładów, która krok po kroku pozyskuje od gracza istotne informacje na temat jego preferencji i na tej podstawie generuje zestaw interesujących go zdarzeń. Faktem jest też większy wybór, zwłaszcza w obszarze zdarzeń live, który sięga 40 000 propozycji miesięcznie.

Mimo wielu zmian w świecie wirtualnym bukmacher pokazuje, że wcale nie odcina się od korzeni i pamięta o zwolennikach tradycyjnego obstawiania w punktach stacjonarnych. Trzeba go za to pochwalić – w końcu nie każdy chce grać za pośrednictwem platformy internetowej, niektórzy lubią przejść się do lokalu w drodze z pracy i dostać do ręki papierowy kupon. Tacy gracze mogą też już odczuć powiew świeżości, ponieważ w punktach naziemnych stopniowo pojawiają się terminale bukmacherskie mające ułatwić i usprawnić zabawę.

Nadchodzące zmiany

Totolotek podkreśla, że to dopiero początek. Czego w takim razie można się spodziewać i kiedy to nastąpi?

Na pewno rozszerzenia działań – zarówno w obszarze online, jak i stacjonarnie. Przede wszystkim Totolotek obiecuje iść z duchem czasu i zainwestować w nowoczesną aplikację mobilną. Do tego pozostałe lokale naziemne przejdą gruntowny remont, zyskają świeży wystrój i wyposażenie, natomiast dla tych najbardziej wymagających graczy przewidziano nowe punkty premium o podwyższonym standardzie. Za tym hasłem kryje się na przykład strefa dla kibiców – z wygodnymi kanapami i sprzętem pozwalającym śledzić zmagania sportowe na dużym ekranie, w gronie innych fanów sportu.

Brzmi dobrze!

Pytanie: kiedy się tego wszystkiego spodziewać? Totolotek zapewnia, że nie zamierza zwalniać tempa i choć proces ten trochę potrwa, to wszystkie zapowiedziane udogodnienia zostaną wprowadzone do przyszłorocznych Mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Opinia eksperta

Totolotek objął konkretny kurs i porządnie się rozpędził, ale pytanie czy doprowadzi go to do sukcesu? Z tego rodzaju oceną będzie trzeba wrócić dopiero za jakiś czas, ale na ten moment bukmacher wydaje się być na dobrej drodze. Totolotek ma to, czego nie mają niektóre konkurencyjne firmy, szczególnie te dopiero rozpoczynające swoją działalność w Polsce – ma markę. Oczywiście nie spadła mu z nieba, pracował na nią od 1992 roku i jest to z pewnością jego mocna strona. Do tej pory można było mu zarzucać skostniałość, ale wszystko wskazuje na to, że niedługo dzięki świeżym pomysłom i wsparciu silnej grupy kapitałowej wytrąci ten argument z rąk wszystkim sceptykom.


Cóż, wszystkim zainteresowanym tematem polecam śledzenie strony totolotek.pl i własną ocenę poczynań Nowego Bukmachera. A konkurencja? Powinna mieć się na baczności, bo gołym okiem widać, że Totolotek ma apetyt na sukces!

Pamiętaj, że w Polsce można obstawiać online wyłącznie u bukmacherów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów, a jednym z nich jest operator Totolotek (zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485). Korzystanie z usług firm niezaakceptowanych przez MF jest zabronione i karane.

Źródło: materiały własne bukmachera Totolotek Foto: Materiały prasowe

onet. pl
=>M O T O F A N -> SHL,WFM,WSK,Komar,Romet,Jawa,MZ-ka, i td.
User avatar
strateg1
 
Posts: 1008
Joined: 2007-01-20, 16:58
Location: Rzeszów


Return to Duży Lotek

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron