Update 2.32

Komunikaty od autora na temat wszystkich zmian i nowości dotyczących programu LottoCAD

Update 2.32

Postby Kmicic » 2012-01-27, 23:24

Posiadacze wersji 2.32 mogą pobrać na to samo hasło i login co przy zakupie, poprawioną wersję programu.
Poprawione zostały błędy zgłoszone przez użytkowników. A głównie obsługa bazy zakładów, wymaga zmiany bazy danych wiec dlatego zamieszczona jest pełna wersja do pobrania. Do bazy dodane zostało jedno pole sprawdzające trafienia, zakładów wysłanych na wielokrotne losowania. Oraz błąd powstający przy re-indeksowaniu danych w bazie losowań, czyli błąd po usunięciu losowania ze środka bazy. Usunięcie losowania ze środka bazy wymaga własnie re-indeksowania. W tej własnie sytuacji powstawał błąd który został usunięty.
zapraszam
--
Wojtek
Audaces fortuna iuvat - śmiałym szczęście sprzyja
Kmicic
Administrator

Re: Update 2.32

Postby Kmicic » 2012-04-01, 23:15

Update 2.32 dn. 1 kwietnia 2012
To nie prima aprilis, własnie dziś dostawiłem kilka funkcjonalności do managera gier. Z Mangera można teraz duzo łatwiej założyć nową grę, zaimportować lub wyeksportować pliki wyników losowań a dla koneserów jest zakładka umożliwiająca wykonanie zapytań do bazy danych.

W panelu "Analiza sygnałowa dostawiłem dwie średnie kroczące (wzorowane na średnich kroczących z rynku walutowego) z pomocą średnich można "prognozować" długoterminowe okresy częstości występowania liczb. Przy ocenie zwróćcie uwagę na zbliżanie i oddalanie się średnich od osi "zero" oraz na momenty ich wzajemnych przecięć. Pozycje te prognozują zmiany trendów występowania liczb w kilku następnych losowaniach.

Dla posiadaczy LC2.32 link i hasło przekażę w najbliższych dniach lub pytajcie na email lub PW, prosze podać email na który zakupiony był LC232. Pobrany plik należy rozpakować z hasłem. W katalogu LottoCada plik LottoCAD.exe przemianować np na "LottoCAD.exe.old" a rozpakowany plik "lottoCAD.exe" umieścić w tymże katalogu.

pozdr
AK
--
Wojtek
Audaces fortuna iuvat - śmiałym szczęście sprzyja
Kmicic
Administrator

Return to LottoCAD komunikaty