Gorące, zimne, oczekiwane i pewne - jak je obliczyć ?

Pytania i odpowiedzi dotyczące użytkowania programu LottoCAD

Gorące, zimne, oczekiwane i pewne - jak je obliczyć ?

Postby Rado » 2013-04-28, 19:36

Mam pytanie w lottocad w opcji Kombinacje mamy zakładkę "wybór liczb" - i tam mamy liczby podzielone na kategorie: Gorące, zimne, oczekiwane, pewne i ostatnie - czy ktoś wie jak na jakich dokładnie warunkach liczby trafiają do tych kategorii (nie licząc kategorii "ostatnie") ?
A może ma ktoś zapisane archiwum z ostatnich kilkudziesięciu lub więcej losowań z mini lotto z tymi liczbami podzielonymi na kategorie - chciałbym sprawdzić jak to się ma w praktyce i ile średnio pada liczb z danej kategorii...
Póki co jedyny sposób to wpisywanie ręcznie losowania - wyłączanie lottocad - włączanie i przepisywanie tych liczb i kolejne wpisywanie losowania - wyłączanie lottocad itp itd - po 10 losowaniach mam już dość ;-) strasznie jest to czasochłonne więc może jest inny prostszy sposób na otrzymanie tych danych ?
Rado
 
Posts: 8
Joined: 2012-11-18, 13:02

Re: Gorące, zimne, oczekiwane i pewne - jak je obliczyć ?

Postby Kmicic » 2013-11-22, 18:53

Witam
Przecież jest statystyka skuteczności , menu "Raporty"=>"Tabela skuteczności podziału liczb na kategorie".

Image

Po wybraniu mamy statystykę :

Image

Jak widać średnia trafień z 7 tysięcy losowań jest taka jak wyliczone prawdopodobieństwo w multilotku, ponieważ każda statystyka zawsze będzie do tego dążyć ale zdarzają się wyjątki np liczby "pewne" gdzie statystycznie powinno się trafiać średnio 25% (20 z 80 ciu) a w pewnych średnia za ponad 7000 losowań to jak widać 47%. W innych kategoriach zdarzają się okazje np w kolumnie kombinacyjnej 22 listopada 2013 roku (dwa dni temu, na 12 liczb trafień 8 = 67%.) W liczbach spodziewanych trafienia na poziomie ok 35% zdarzają się dość często. W kategoriach "gorące", "zimne" zdarzają się naprzemienne ciągi lepszej kondycji kategorii.
Polecam uwadze to pożyteczna statystyka.
przypominam że kolumna "kombinacyjna" (ostatnia z ikoną uśmiechu) powstaje na zasadzie złożenia liczb z innych kategorii wg wzoru umieszczonego w polu w menu.
Wpisy oznaczają np : 5G+Z5+P2
5G - 5 gorących z początku listy
Z5 - 5 zimnych z końca listy
P2 - 2 pewne z początku listy
Listy są sortowane wg częstości występowania
pozdr
Wojtek
--
Wojtek
Audaces fortuna iuvat - śmiałym szczęście sprzyja
User avatar
Kmicic
Administrator
 
Posts: 720
Joined: 2006-11-28, 00:40
Location: Obywatel świata


Return to LottoCAD pytania i odpowiedzi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron